Asfaltové pásy vrchní

Asfaltové vrchní pásy jsou typ hydroizolační fólie vyrobené z oxidovaného asfaltu. Jsou určeny pro použití jako vrchní vrstva ve vícevrstvé hydroizolační skladbě plochých střech. Asfaltové vrchní pásy chrání spodní vrstvy hydroizolace před poškozením a poskytují dodatečnou ochranu proti pronikání vody.

Asfaltové pásy vrchní

Složení asfaltových vrchních pásů:

Asfaltové vrchní pásy jsou vyrobeny z oxidovaného asfaltu, který je odolný vůči povětrnostním vlivům a vodě. Na asfaltové vrchní pásy je obvykle nanesena minerální vrstva posypu, která zlepšuje jejich odolnost proti UV záření a pronikání vody.

Vlastnosti asfaltových vrchních pásů:

Asfaltové vrchní pásy jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, vodě a UV záření. Jsou také odolné proti pronikání vody a nečistot.

Aplikace asfaltových vrchních pásů:

Asfaltové vrchní pásy se používají jako vrchní vrstva ve vícevrstvé hydroizolační skladbě plochých střech. Pokládají se na rovný a suchý podklad, na který je obvykle nanesena vrstva penetrace. Asfaltové vrchní pásy se spojují pomocí horkého vzduchu nebo mechanického spojování.

Výhody asfaltových vrchních pásů:

  • Odolné vůči povětrnostním vlivům, vodě a UV záření
  • Odolné proti pronikání vody a nečistot
  • Jednoduchá instalace

Závěr:

Asfaltové vrchní pásy jsou kvalitní a spolehlivé hydroizolační fólie, které jsou vhodné pro použití na plochých střechách.

Všechny kategorie
Ceník
Nový Web
Souhlasím a pokračovat

Tento web používá soubory cookie, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a mohli neustále zlepšovat funkce a nabídku a přehlednost. Více informací