O nás

Pospíchal s.r.o.

Pospíchal s.r.o. se zabývá prodejem střešních krytin, střešních doplňků, střešních oken, klempířských prvků a plechů, i dalšími materiály pro stavebníky a stavební firmy. Ke střeše patří i podkroví a najdete proto u nás několik typů tepelné izolace, dřevomateriály, palubky, OSB, DTD, KVH, řezivo a další.

Zajišťujeme maloobchod i velkoobchod. V širokém sortimentu si vybere každý - vyškolení prodavači poradí s výběrem střešní krytiny, lepenky, střešních oken, žlabů, tepelné izolace, dřevomateriálů, palubek a dalšího zboží.

Střešní krytiny

Ze sortimentu střešních krytin nabízíme asfaltové šindele IKO. Jsou kvalitní na skelné vložce, spolehlivé, moderního vzhledu a příznivé ceny. S výběrem konkrétní řady Vám rádi pomůžeme. V nabídce máme i betonové a pálené tašky - kvalitní střešní krytiny s vysokou životností. Plechové střešní krytiny jsou výhodné především díky ceně, univerzálnosti, jednoduchosti montáže a také díky množství barevných variant. Máme i vlnité desky, plastové a vláknocementové krytiny.

Tepelná izolace

Dalším z produktů, které u nás najdete, jsou tepelné izolace: vysoce účinné izolační desky PIR, minerální izolace na bázi skelných vláken nebo kamenných vláken a extrudovaný polystyrén. Jsou aplikovány v oblasti plochých a šikmých střech, kontaktních a provětrávaných fasád, podlah, podhledů, stropů a vnitřních příček.

Dřevo

U nás najdete široký sortiment palubek, OSB desek a plotovek. Palubky jsou vysušené dřevěné profilované přířezy s tvarem, které jsou určeny především pro obkladové účely. Nejčastěji používaný materiál k výrobě palubek jsou měkké dřeviny, smrk nebo borovice. OSB desky jsou plošně lisované desky z orientovaně rozprostřených velkoplošných třísek. Ovykle se skládají ze tří vrstev a jsou vázané pojivem z umělé pryskyřice. OSB desky se používají především jako konstrukční desky stěn, přepážek, podlah, střešních záklopů, bednění a při realizacích mnoha dalších konstrukcí.

Pobočky

Společnost má celkem 9 poboček po celé České republice. Hlavní sídlo společnosti je v Jablonci nad Nisou.

Závěr

Pospíchal s.r.o. střechy je spolehlivým dodavatelem střešních krytin a dalších materiálů pro stavebnictví. Nabízí široký sortiment zboží za příznivé ceny. Společnost má 9 poboček po celé České republice, takže zákazníci mají vždy po ruce odbornou pomoc.

Reference

Společnost Střechy Pospíchal s.r.o. má řadu spokojených zákazníků, kteří na ni dávají pozitivní reference.

Nový Web