O nás

Pospíchal s.r.o.

se zabývá prodejem střešních krytinstřešních doplňků,střešních oken, klempířských prvků a plechů i dalšími materiály pro stavebníky a stavební firmy. Ke střeše patří i podkroví a najdete u nás několik typů tepelné izolace, dřevomateriály, palubky, OSB, DTD, KVH, řezivo a další.

Zajišťujeme maloobchod i velkoobchod. V širokém sortimentu si každý vybere - vyškolení prodavači poradí s výběrem střešní krytiny, lepenky, střešních  oken, žlabů, tepelné izolace, dřevomateriálů, palubek a další zboží.

 

Co nabízíme?

Střešní krytiny

Ze sortimentu střešních krytin nabízíme asfaltové šindele IKO. Jsou kvalitní na skelné vložce, spolehlivé, moderní vzhled, příznivá cena a další. S výběrem konkrétní řady Vám rádi pomůžeme. V nabídce máme i betonové pálené tašky - kvalitní střešní krytiny s vysokou životností. Plechové střešní krytiny jsou výhodné především díky ceně, univerzálnosti, jednoduchosti montáže a také díky množství barevných variant. Máme i vlnité desky, plastové a vláknocementové krytiny.

 

Tepelná izolace

Další z produktů, které u nás najdete jsou tepelné izolace vysoce účinné izolační desky PIR, minerální izolace na bázi skel. vláken nebo kamen. vláken a extrudovaný polystyrén. Jsou aplikovány v oblasti plochých a šikmých střech, kontaktních a provětrávaných fasád, podlah, podhledů, stropů a vnitřních příček.

 

Dřevo

U nás najdete široký sortiment palubek, OSB desek a plotovek. Palubkyjsou vysušené dřevěné profilované přířezy s tvarem, které jsou určeny především pro obkladové účely. Nejčastěji používaný materiál k výrobě palubek jsou měkké dřeviny, smrk nebo borovice. OSB desky jsou plošně lisované desky z orientovaně rozprostřených velkoplošných třísek. Ovykle se skládají ze tří vrstev a jsou vázané pojivem z umělé pryskyřice. OSB desky se používají především jako konstrukční desky stěn, přepážek, podlah, střešních záklopů, bednění a při realizacích mnoha dalších konstrukcí.

 

Nový Web