O nás

Pospíchal s.r.o.

Pospíchal s.r.o. se zabývá prodejem střešních krytin, střešních doplňků, střešních oken, klempířských prvků a plechů, i dalšími materiály pro stavebníky a stavební firmy. Ke střeše patří i podkroví a najdete proto u nás několik typů tepelné izolace, dřevomateriály, palubky, OSB, DTD, KVH, řezivo a další.

Zajišťujeme maloobchod i velkoobchod. V širokém sortimentu si vybere každý - vyškolení prodavači poradí s výběrem střešní krytiny, lepenky, střešních oken, žlabů, tepelné izolace, dřevomateriálů, palubek a dalšího zboží.

Střešní krytiny

Ze sortimentu střešních krytin nabízíme asfaltové šindele IKO. Jsou kvalitní na skelné vložce, spolehlivé, moderního vzhledu a příznivé ceny. S výběrem konkrétní řady Vám rádi pomůžeme. V nabídce máme i betonové a pálené tašky - kvalitní střešní krytiny s vysokou životností. Plechové střešní krytiny jsou výhodné především díky ceně, univerzálnosti, jednoduchosti montáže a také díky množství barevných variant. Máme i vlnité desky, plastové a vláknocementové krytiny.

Tepelná izolace

Dalším z produktů, které u nás najdete, jsou tepelné izolace: vysoce účinné izolační desky PIR, minerální izolace na bázi skelných vláken nebo kamenných vláken a extrudovaný polystyrén. Jsou aplikovány v oblasti plochých a šikmých střech, kontaktních a provětrávaných fasád, podlah, podhledů, stropů a vnitřních příček.

Dřevo

U nás najdete široký sortiment palubek, OSB desek a plotovek. Palubky jsou vysušené dřevěné profilované přířezy s tvarem, které jsou určeny především pro obkladové účely. Nejčastěji používaný materiál k výrobě palubek jsou měkké dřeviny, smrk nebo borovice. OSB desky jsou plošně lisované desky z orientovaně rozprostřených velkoplošných třísek. Ovykle se skládají ze tří vrstev a jsou vázané pojivem z umělé pryskyřice. OSB desky se používají především jako konstrukční desky stěn, přepážek, podlah, střešních záklopů, bednění a při realizacích mnoha dalších konstrukcí.

Pobočky

Společnost má celkem 9 poboček po celé České republice. Hlavní sídlo společnosti je v Jablonci nad Nisou.

Závěr

Pospíchal s.r.o. střechy je spolehlivým dodavatelem střešních krytin a dalších materiálů pro stavebnictví. Nabízí široký sortiment zboží za příznivé ceny. Společnost má 9 poboček po celé České republice, takže zákazníci mají vždy po ruce odbornou pomoc.

Reference

Společnost Střechy Pospíchal s.r.o. má řadu spokojených zákazníků, kteří na ni dávají pozitivní reference.

Nový Web
Souhlasím a pokračovat

Tento web používá soubory cookie, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a mohli neustále zlepšovat funkce a nabídku a přehlednost. Více informací