Asfaltové pásy podkladní

Asfaltové podkladní pasy jsou typ hydroizolační fólie vyrobené z oxidovaného asfaltu. Jsou určeny pro použití jako spodní vrstva ve vícevrstvé hydroizolační skladbě plochých střech. Asfaltové podkladní pasy vyrovnávají nerovnosti podkladu a chrání další vrstvy hydroizolace před poškozením.

Asfaltové pásy podkladní

Složení asfaltových podkladních pásů:

Asfaltové podkladní pasy jsou vyrobeny z oxidovaného asfaltu, který je odolný vůči povětrnostním vlivům a vodě. Na asfaltové podkladní pásy je obvykle nanesena minerální vrstva posypu, která zlepšuje jejich odolnost proti UV záření a pronikání vody.

Vlastnosti asfaltových podkladních pásů:

Asfaltové podkladní pasy jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, vodě a UV záření. Jsou také odolné proti pronikání vody a nečistot.

Aplikace asfaltových podkladních pásů:

Asfaltové podkladní pasy se používají jako spodní vrstva ve vícevrstvé hydroizolační skladbě plochých střech. Pokládají se na rovný a suchý podklad, na který je obvykle nanesena vrstva penetrace. Asfaltové podkladní pasy se spojují pomocí horkého vzduchu nebo mechanického spojování.

Výhody asfaltových podkladních pásů:

  • Odolné vůči povětrnostním vlivům, vodě a UV záření
  • Odolné proti pronikání vody a nečistot
  • Jednoduchá instalace

Nevýhody asfaltových podkladních pásů:

  • Může být dražší než jiné typy hydroizolačních fólií

Závěr:

Asfaltové podkladní pasy jsou kvalitní a spolehlivé hydroizolační fólie, které jsou vhodné pro použití na plochých střechách.

Všechny kategorie
Ceník
Nový Web
Souhlasím a pokračovat

Tento web používá soubory cookie, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a mohli neustále zlepšovat funkce a nabídku a přehlednost. Více informací