Všechny kategorie

UNI mezivlna pro plechové krytiny ve tvaru tašek v pásech - délka 350 mm ODSKOK 20-30 mm-barva

Kód produktu:3170092
Cena za:Ks
Cena celkem:bez. DPH
251,00 Kč 303,71 Kč vč. DPH

UNI mezivlna je univerzální prvek určený pro plechové krytiny ve tvaru tašek v pásech s délkou tašky 350 mm. Používá se k vyrovnání nerovností podkladu a zajištění hladkého a rovnoměrného povrchu střechy. Mezivlna je vyrobena z ocelového plechu žárově zinkovaného a je dostupná v různých barvách dle vzorníku RAL.

Funkce:

  • Vyrovnání nerovností podkladu: Mezivlna pomáhá vyrovnat nerovnosti podkladu, čímž zajišťuje hladký a rovnoměrný povrch střechy. To je důležité pro estetický vzhled střechy i pro správné fungování střešní krytiny.
  • Zajištění odtoku vody: Mezivlna napomáhá k odtoku vody ze střechy, čímž zabraňuje tvorbě louží a zatékání vody do střešního pláště.
  • Zvýšení životnosti střešní krytiny: Správně instalovaná mezivlna může prodloužit životnost střešní krytiny tím, že ji chrání před poškozením způsobeným nerovnostmi podkladu.

Montáž:

Mezivlna se montuje na laťování pod střešní krytinu. Délka laťování by měla odpovídat délce tašky střešní krytiny. Mezivlna se připevňuje k laťování pomocí vrutů. Důležité je správně překrýt spoje mezivln a zajistit tak vodotěsnost střechy.

Výhody:

  • Univerzálnost: Mezivlna je vhodná pro různé typy plechových krytin ve tvaru tašek v pásech s délkou tašky 350 mm.
  • Snadná montáž: Mezivlna se snadno montuje a nevyžaduje žádné speciální nástroje ani znalosti.
  • Odolnost: Mezivlna je vyrobena z odolného ocelového plechu žárově zinkovaného, ​​který je odolný proti povětrnostním vlivům.
  • Estetika: Mezivlna dodává střeše hladký a rovnoměrný vzhled.

Dotaz na: UNI mezivlna pro plechové krytiny ve tvaru tašek v pásech - délka 350 mm ODSKOK 20-30 mm-barva


 
Nový Web
Souhlasím a pokračovat

Tento web používá soubory cookie, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a mohli neustále zlepšovat funkce a nabídku a přehlednost. Více informací