Všechny kategorie

Sněhák červenohnědý rovný

Kód produktu:3021010
Cena za:ks
Sleva -10 %
39,00 Kč
Cena celkem:bez. DPH
35,10 Kč 42,47 Kč vč. DPH

Sněhák rovný, známý také jako protisněhový hák, není sněhulák v klasickém slova smyslu, ale spíše důležitý bezpečnostní prvek pro vaši střechu. Jedná se o kovový hák, obvykle vyrobený z pozinkovaného ocelového plechu, který se montuje na střešní krytinu v rozestupech 1 až 2 metry.

Funkce sněháku rovného:

Sněhák rovný plní několik důležitých funkcí:

  • Zabraňuje hromadění sněhu na střeše: Sníh a led se díky sněhovým hákům nezadržují na střeše, ale postupně se z ní uvolňují. To snižuje zatížení střechy a zabraňuje jejímu poškození.
  • Snižuje riziko pádu sněhu a ledu: Sněhové háky brání hromadění sněhu a ledu na okraji střechy, čímž se snižuje riziko jejich pádu na chodníky, cesty a osoby pod střechou.
  • Chrání střešní krytinu: Sněh a led, které se hromadí na střeše, mohou poškodit střešní krytinu. Sněhové háky pomáhají chránit krytinu před poškrábáním, oděrem a prasklinami.
  • Prodlužuje životnost střechy: Díky prevenci hromadění sněhu a ledu na střeše a ochraně střešní krytiny sněhové háky prodlužují životnost střechy.

Počet sněhových háků rovných:

Počet sněhových háků rovných, které je nutné instalovat na střechu, závisí na několika faktorech, jako jsou:

  • Sklon střechy: Čím je sklon střechy větší, tím více sněhu a ledu se na ní bude hromadit. Proto je na střechy s větším sklonem nutné instalovat více sněhových háků.
  • Množství sněhu v dané lokalitě: V oblastech s velkým množstvím sněhu je nutné instalovat více sněhových háků než v oblastech s nízkým množstvím sněhu.
  • Typ střešní krytiny: Pro těžší typy krytiny je nutné instalovat více sněhových háků než pro lehké typy krytiny.
Parametry
  • Množství v balení: 100

Dotaz na: Sněhák červenohnědý rovný


 
 
Nový Web
Souhlasím a pokračovat

Tento web používá soubory cookie, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a mohli neustále zlepšovat funkce a nabídku a přehlednost. Více informací