Všechny kategorie

IKO Větrací prvek ARMOURVENT SPECIAL black pvc=bodový větrák

Kód produktu:3300015
Cena za:Ks
Sleva -15 %
290,00 Kč
Cena celkem:bez. DPH
246,50 Kč 298,27 Kč vč. DPH

IKO Větrací prvek ARMOURVENT SPECIAL je bodový větrací prvek určený pro odvětrání šikmých střech pokrytých asfaltovými šindeli. Vyroben je z plastu odolného proti povětrnostním vlivům a má integrovanou kovovou mřížku, která zabraňuje vniknutí hmyzu a nečistot do střešního pláště. Větrací prvek se snadno instaluje a je kompatibilní s veškerými typy asfaltových šindelů IKO.

Vlastnosti:

  • Odolný plast odolný proti UV záření a povětrnostním vlivům
  • Integrovaná kovová mřížka proti hmyzu a nečistotám
  • Snadná instalace
  • Kompatibilní s veškerými typy asfaltových šindelů IKO
  • Nízký profil
  • Dostupný v černé a červené barvě

Funkce:

Hlavní funkcí IKO Větracího prvku ARMOURVENT SPECIAL je odvádění vlhkosti ze střešního pláště. Vlhká střecha je náchylná k tvorbě plísní a hniloby, a proto je důležité zajistit její dostatečné odvětrání. Větrací prvky ARMOURVENT SPECIAL pomáhají udržovat střechu suchou a prodlužují tak její životnost.

Instalace:

IKO Větrací prvek ARMOURVENT SPECIAL se instaluje na šindele v nejvyšším bodě střechy. Prvek se připevní k podkladu střechy pomocí střešních hřebíků a poté se překryje šindelem. Podrobný návod na instalaci naleznete v technické dokumentaci výrobce.

Dotaz na: IKO Větrací prvek ARMOURVENT SPECIAL black pvc=bodový větrák


 
Nový Web
Souhlasím a pokračovat

Tento web používá soubory cookie, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a mohli neustále zlepšovat funkce a nabídku a přehlednost. Více informací