Všechny kategorie

IKO PIR Enertherm ALU SP 2,4x1,2m polodrážka 120mm, 0,022 W/mK

Kód produktu:5020006
Cena za:m2
Cena celkem:bez. DPH
560,00 Kč 677,60 Kč vč. DPH

IKO Enertherm ALU SP 2,4 x 1,2m

Izolace IKO enertherm má jeden z nejlepších výkonů na m². To znamená, že naše tenčí desky dosahují vyšší izolační hodnoty než jiné izolační materiály (např. EPS, XPS a minerální vlna). Izolace IKO enertherm tak umožňuje optimální využití prostoru podlahy, stěn a střech. Použitím jemné buněčné struktury je dosaženo lepších mechanických vlastností než v případě hrubší pěny. Díky tomu jsou naše izolační desky rozměrově stabilní a po mnoho let si uchovávají své izolační vlastnosti. Hmotností 32 kg/m³ se IKO enertherm řadí mezi lehké izolace. Nízká hmotnost usnadňuje manipulaci s materiálem.

Odolnost proti vlhkosti

Izolace IKO enertherm se vyznačuje velmi nízkou absorpcí vody a je odolná proti hnilobě a plísním. Díky tomu si svou izolační hodnotu udržuje za všech podmínek.

Ohnivzdornost

Izolace IKO enertherm je klasifikována jako třída B s2, d0 (koncové použití). Desky produkují velmi málo kouře a nedochází u nich k roztavení ani odkapávání. Z hlediska retardace hoření mají vlastnosti charakteristické pro jejich chemickou strukturu.

Parametry
  • Množství v balení: 2

Dotaz na: IKO PIR Enertherm ALU SP 2,4x1,2m polodrážka 120mm, 0,022 W/mK


 
Nový Web