Všechny kategorie

Hřebíky AL 20mm-papíráky

Kód produktu:2010400
Cena za:kg
Cena celkem:bez. DPH
380,00 Kč 459,80 Kč vč. DPH

Hřebíky AL papíráky jsou kovové hřebíky s plochou hlavičkou, které se používají pro připevňování střešních krytin, například asfaltových šindelů, na podklad. Hřebíky jsou vyrobeny z hliníku, který je lehký a odolný vůči korozi. Plochá hlavička hřebíku umožňuje jeho snadné ukotvení do podkladu a zároveň zabraňuje jeho vytržení.

Funkce:

  • Připevňování střešních krytin na podklad

Instalace:

Hřebíky AL papírák se instalují pomocí kladiva nebo šroubováku. Hřebík se zasune do podkladu tak, aby jeho hlavička byla rovná se střešní krytinou.

Výhody:

  • Lehké a odolné
  • Snadná instalace
  • Nízká cena

Princip fungování:

Hřebík je vyroben z hliníku, který je lehký a odolný vůči korozi. Plochá hlavička hřebíku umožňuje jeho snadné ukotvení do podkladu a zároveň zabraňuje jeho vytržení.

Typy hřebíků AL papírák:

Hřebíky AL papírák jsou k dispozici v různých délkách a průměrech. Délka hřebíku musí být dostatečná k tomu, aby prošel podkladem a držel střešní krytinu na místě. Průměr hřebíku musí být vhodný pro typ střešní krytiny.

Závěr:

Hřebíky AL papírák jsou cenově dostupné a snadno dostupné hřebíky, které jsou vhodné pro připevňování střešních krytin na podklad. Hřebíky jsou vyrobeny z hliníku, který je lehký a odolný vůči korozi.

Dotaz na: Hřebíky AL 20mm-papíráky


 
Nový Web