Střešní krytiny, tepelné izolace a palubky

Více než 30 let pro Vás dodáváme střešní krytinu.

Společnost Pospíchal s.r.o. má ve svém týmu proškolené prodejní asistenty, kteří mají odborné znalosti problematiky střech, zateplování atd. Samozřejmostí je zpracování rozpočtů, doporučíme realizační firmu, zboží dodáme, zajistíme kompletní servis. Zákazníkům, kteří naši společnost znají a obchodují s námi, děkujeme za jejich prízeň, novým potencionálním zákazníkům děkujeme za návštěvu našich webových stránek s přáním, aby zde nalezli vše, co potřebují. Doufáme, že budete spokojeni, jak se sortimentem, tak s cenou, což je v dnešní době jedna z priorit úspěšného obchodu.

1988

Při stavbě rekreační chalupy p.Pospíchal Vladimír chtěl na střechu asfaltová šindel. Dovozový nebyl, československý výrobek ze Štůrova vyráběný z pískované lepenky za 12,-Kčs/m2 také nebyl. V té době bylo běžné, že nedostatkové zboží se vymyslelo a udělalo vlastními silami. Za pomoci kamárádů p.Pospíchal sestrojil válcovitý lis na šindel. Surovinou do lisu byl bitagit a hotové výlisky byly použity na střechu chalupy.Jsou tam do dnes.

1989- 1996

V ,,pionýrských" dobách ,,kapitalismu" v Československu jsme lisovali a pokládali asfalt. šindel na střechy v Jizerských horách a okolí. ,,Výroba" byla na 5 tvarových lisovacích formách a v průběhu let ve spolupráci s výrobnami asfalt.pásů se zlepšoval lisovaný materiál-na bitagit se sypaly barvené břidličné šupinky. V té době nedostatkový šindel se prodával velice dobře.

1996

Se vzrůstající chutí zákazníků kupovat kvalitnější zboží, začal se dovážet zahraniční šindel, hlavně kanadský šindel. Byl nádherně barevný, krásně balený a zákazníci si rádi připlatili za kvalitu.Nikoho nealarmovala záruka 20 let. Nyní již víme, že tato záruka opravdu ukazuje na určitou životnost těchto ,,kanadských" šindelí. Tento šindel měl v sobě papírovou vložku, která v řezu degradovala a po 20 letech se drolila s naneseným asfaltem. Nyní již všechny šindele mají sklolaminátovou vložku s nekonečnou životností.

1997

Naši zákazníci chtěli také lepší šindel, obdélníkové a jiné tvary. Domluvili jsme se s firmou IKO na spolupráci, která trvá do dnes a kupujeme jejich výrobky-asfaltové šindel a pásy- top kvalita v Evropě. Dokončeny stavby vlastních prodejen v Jablonci n.N., Liberci spolu s mateřskou základnou prodeje střech ve Smržovce u Tanvaldu. Firma Vladimír Pospíchal vlastní 3 samostatné prodejny se sortimentem střešních materiálů a doplňků.V jablonecké prodejně je navíc jako novum nabízen nábytek z masivu ve výstavní ploše 400 m2.

1998 - 2003

Vznik nových poboček v Kojeticích u Prahy, Náchodě, Nučicích u Prahy, Přerově a Českých Budějovicích. Hlavní činností firmy jsou stále střešní materiály, doplňky, izolace, okna, klempířina, palubky.

2005

Firma Vladimír Pospíchal změnila právní subjektivitu na společnost Pospíchal s.r.o. Rozšíření sortimentu prodeje střešních a stavebních materiálů.

2005 - 2010

Změna struktury lokalizace prodejen.Přemístěna pobočka z Českých Budějovicích na pobočky v České Třebové a v Úpici u Trutnova. Půjčujeme mechanismy na stavbu-lešení, dopravní pás a pracovní plošinu.

2013

Rozšířily jsme sortiment prodeje koupí stavebnin Holemý ve Smržovce. Získali jsme zastoupení výrobce pir izolačních desek Gór-stal a IKO Insulation. Prodej pir desek vzrůstá.

2015

Firma nabízí cca 5 tis skladových položek střešních materiálů, a cca 2 tis skladových položek stavebnin. Zajišťuje služby jako bezplatné rozpočty, návrhy skladeb staveb, rozvoz zboží, profilování na ohýbačkách a výroba eurofalce na falcovacích strojích.

2016

Vyrábíme vrchní žlaby na speciální technologii, vyrábíme plechové stešní profily na ohýbačkách, profilujeme strojově eurofalc.

2018

Prodáváme kompletní střešní sortiment a stavebniny. Zaměstnáváme 40 lidí, obrat kolem 200 mil Kč.Rozšiřujeme sortiment a servisní služby, výrobky z plechů.

Dodavatelé střešních krytin, izolace a dalšího sortimentu

Zabýváme se střešních krytin, střešních doplňků,střešních oken, klempířských prvků a plechů i dalšími materiály pro stavebníky a stavební firmy. Ke střeše patří i podkroví a najdete u nás několik typů tepelné izolace, dřevomateriály, palubky, OSB, DTD, KVH, řezivo a další.

Zajišťujeme maloobchod i velkoobchod. V širokém sortimentu si každý vybere - vyškolení prodavači poradí s výběrem střešní krytiny, lepenky, střešních oken, žlabů, tepelné izolace, dřevomateriálů, palubek a další zboží.

Všechny naše služby
Nový Web