Všechny kategorie

MTComax FeZn-trapéz 18 RAL 0,5x1090mm 2.jak

Kód produktu:2142328
Cena za:m2
Cena celkem:bez. DPH
264,00 Kč 319,44 Kč vč. DPH

TRAPÉZOVÉ PROFILY
OD VÝROBCE STŘECHY COMAX®

 

Trapézové plechy patří k tradičním stavebním prvkům, které se používají především k zastřešení větších střešních ploch zemědělských nebo průmyslových objektů. Ve většině případů je trapézový plech s vyšším profilem základním konstrukčním prvkem. Další uplatnění nacházejí trapézové profily různých velikostí jako fasádní panely, stěnové profily, podhledyztracená bednění, ploty aj.

STŘECHY COMAX® s výrobním závodem ve Velvarech v současné chvíli vyrábí 4 typy trapézových profilů s označením TR-18TR-35TR-40 TR-50Veškeré tyto profily jsou vhodné pro zastřešení šikmých střech. Trapézový profil s označením TR 18 často nachází své uplatnění jako fasádní panel k opláštění větších areálů výrobních, komerčních i zemědělských budov

Trapézové profily COMAX® jsou tvarovány na moderních profilovacích linkách ve Velvarech nedaleko Prahy. Profilováním s přesnými přístřihy délek uvedených v kladečském plánu získáte rozměry trapézového plechu přesně stanovené pro konkrétní konstrukci střechy, popř. fasády.

Dotaz na: MTComax FeZn-trapéz 18 RAL 0,5x1090mm 2.jak


 
Nový Web