Všechny kategorie

IKO PIR Enertherm BGF 1,2x1m tupá hrana 120mm, 0,027 W/mK

Kód produktu:5020015
Cena za:m2
Sleva -14 %
660,00 Kč
Cena celkem:bez. DPH
580,80 Kč 702,77 Kč vč. DPH

IKO Enertherm BGF 1,2 x 1m

Izolace IKO enertherm má jeden z nejlepších výkonů na m². To znamená, že naše tenčí desky dosahují vyšší izolační hodnoty než jiné izolační materiály (např. EPS, XPS a minerální vlna). Izolace IKO enertherm tak umožňuje optimální využití prostoru podlahy, stěn a střech. IKO enertherm BGF je izolační deska s nulovým obsahem CFC, HCFC a HFC. Jádro desky tvoří tuhá polyisokyanurátová pěna. Deska je z obou stran pokryta parozábranou ze skelné tkaniny v asfaltovém olypropylenu bez písku a mastku. Použitím jemné buněčné struktury je dosaženo lepších mechanických vlastností než v případě hrubší pěny. Díky tomu jsou naše izolační desky rozměrově stabilní a po mnoho let si uchovávají své izolační vlastnosti. Hmotností 32 kg/m³ se IKO enertherm řadí mezi lehké izolace. Nízká hmotnost usnadňuje manipulaci s materiálem.

Odolnost proti vlhkosti

Izolace IKO enertherm se vyznačuje velmi nízkou absorpcí vody a je odolná proti hnilobě a plísním. Díky tomu si svou izolační hodnotu udržuje za všech podmínek.

Ohnivzdornost

Izolace IKO enertherm je klasifikována jako třída B s2, d0 (koncové použití). Desky produkují velmi málo kouře a nedochází u nich k roztavení ani odkapávání. Z hlediska retardace hoření mají vlastnosti charakteristické pro jejich chemickou strukturu.

Parametry
  • Množství v balení: 1

Dotaz na: IKO PIR Enertherm BGF 1,2x1m tupá hrana 120mm, 0,027 W/mK


 
Nový Web